Ośrodek
Badawczo-Rozwojowy
INTERSIEĆ

Co możemy o sobie powiedzieć:

Chcemy być firmą dostarczającą zaawansowane, programistyczne rozwiązania dla Polski i świata. Klienci są naszą pasją to dla nich istniejemy. Poprzez nasze produkty i usługi chcemy współtworzyć ich zysk i przyczyniać się do ich sukcesu.

Firma INTERSIEĆ od 2007 roku zajmuje się profesjonalnym wdrożeniem, zarządzaniem i realizacją projektów programistycznych. Usługi oparte są o framework zarządzania projektami Scrum.

Doświadczenie

INTERSIEĆ posiada kompleksową ofertę dotyczącą wdrożenia projektów e-learningowych. Oferujemy konsulting i doradztwo, konfigurację platformy e-learning, wdrożenie zmian programistycznych i opracowanie multimedialnych szkoleń na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta.

Zespół

Fundament firmy stanowi zespół specjalistów z branży informatyki i zarządzania. Doświadczenie zawodowe pracowników oparte jest o kilkuletnią pracę w działach IT firm z branży finansowej, telekomunikacyjnej, badawczo-rozwojowej, edukacyjnej i naukowej.

Perspektywy

Od 2018 roku rozpoczęła się nasza przygoda z dziedziną sztucznej inteligencji w branży e-learning. Od 2019 roku jesteśmy Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym w tej dziedzinie.

Intersieć - Ośrodek badawczo rozwojowy
Cele ośrodka badawczo-rozwojowgo Intersieć

Cele firmy

Chcemy by za 10 lat Twoja firma dalej istniała.
Uważamy, że w XXI wieku firmy mające za cel utrzymać się na rynku muszą szybciej i skuteczniej dostarczać swoje usługi. Wynika to z faktu, że obecnie wygrywa ten kto tylko o mały element jest lepszy od konkurencji.

Uważamy, że aby mieć przewagę nad konkurencją należy posiadać wykwalifikowany zespół pracowników. Uważamy, że odpowiednie stosowanie najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ang. Information and communications technology) ma bezpośredni wpływ na posiadanie wykwalifikowanego zespołu pracowników. Jak realizujemy cel? Uważamy, że najszybszą metodą nauki nowych umiejętności jest zdalne nauczanie wspomagane najnowszymi osiągnięciami techniki. Projektując nasze produkty i usługi założyliśmy, iż muszą być przyjazne i proste w obsłudze, dostępne dla każdego, niewymagające żadnej wiedzy informatycznej. Chcieliśmy także, aby zapewniały kompleksowe i przede wszystkim skuteczne zdobywanie nowej wiedzy.

>Wdrażamy dedykowane systemy zdalnego nauczania.

Wdrażanie dedykowanych systemów zdalnego nauczania.

Oferujemy dedykowane systemy zdalnego nauczania.
Systemy te tworzone są według indywidualnych wymagań klientów i dostosowywane do ich potrzeb, zarówno funkcjonalnych jak i związanych z wyglądem.

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w modyfikacjach programistycznych Moodle, Joomla, WordPress oraz w PHP, MySQL, HTML5. Tworzymy szkolenia będące wiedzą w pigułce w technologii HTML5 zgodne z formatem SCORM. Stworzyliśmy Polish Open Source E-learning Group, która skupia 20 firm z obszaru e-learningu, co pozwala nam świadczyć naprawdę kompleksowe i konkurencyjne usługi na rynku.