Über uns

Absicht der Firma

Wir möchten in 10 Jahren deine Firma noch existieren. Wir denken, dass im 21. Jahrhundert  Firmen welche von Markt verbleiben, sie müssen schneller und effektiv seine Servicesumfänge liefern. Das ist eine Folge dessen, dass jetzt gewinnen sie nur um klein Element besser von Konkurrenten. Wir glauben, dass haben um einen Vorteil gegenüber Ihren Mitbewerbern, müssen Sie ein qualifiziertes Team von Profis haben. Wir glauben, dass angemessene Nutzung am neueste Informations und Kommunikationstechnologien hat eine direkte Auswirkung auf das eine Team von qualifizierten Mitarbeitern. Wie realisieren wir unsere Absicht? Wir glauben, dass E-Learning mit der neuesten Technologie ist am schnellste Weise um neue Fähigkeiten zu lernen. Bei der Entwerfen unsere Produkten und Dienstleistungen haben wir beschlossen, dass sie sind freundlich, einfach zu bedienen, für jedermann und nicht erforderlich IT-Kenntnisse von den Benutzer. Produkten bieten auch umfassende und wirksam der Erwerb von neuen Wissen.

Oferujemy

1. Wdrażanie dedykowanych systemów zdalnego nauczania.
Oferujemy dedykowane systemy zdalnego nauczania. Systemy te tworzone są według indywidualnych wymagań klientów i dostosowywane do ich potrzeb, zarówno funkcjonalnych jak i związanych z wyglądem. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w modyfikacjach programistycznych Moodle, Joomla, WordPress oraz w PHP, MySQL, FLASH, HTML 5. Tworzymy szkolenia będące wiedzą w pigułce w technologii FLASH, HTML 5 zgodne z formatem SCORM. Stworzyliśmy Polish Open Source E-learnig Group, która skupia 20 firm z obszaru e-learningu, co pozwala nam świadczyć naprawdę kompleksowe i konkurencyjne usługi na rynku (www.poseg.intersiec.com).

2. elbox24.com – prosty w obsłudze system zdalnego nauczania.
pozwala na metodologiczne udostępnianie materiałów dydaktycznych w formacie PPT, FLASH, HTML5, DOC; daje możliwość kontaktu z wirtualnym doradcą lub z realnym ekspertem poprzez system wideokonferencji; dostępny na urządzeniach mobilnych, zintegrowany z aplikacjami telewizyjnymi.

Nasza misja

„Zwiększanie zysków naszych klientów, poprzez profesjonalne zarządzanie projektami programistycznymi.”

Nasza wizja

„Chcemy być firmą dostarczającą zaawansowane, programistyczne rozwiązania dla Polski i świata. Klienci są naszą pasją to dla nich istniejemy. Poprzez nasze produkty i usługi chcemy współtworzyć ich zysk i przyczyniać się do ich sukcesu.”

O nas

Firma INTERSIEĆ od 2007 roku zajmuje się profesjonalnym wdrożeniem, zarządzaniem i realizacją projektów programistycznych. Usługi oparte są o metodologię zarządzania projektami PRINCE2 i Scrum.

INTERSIEĆ posiada kompleksową ofertę dotyczącą wdrożenia projektów e-learningowych. Oferujemy konsulting i doradztwo, konfigurację platformy e-learning, wdrożenie zmian programistycznych i opracowanie multimedialnych szkoleń na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta.

Fundament firmy stanowi zespół specjalistów z branży informatyki i zarządzania. Doświadczenie zawodowe pracowników oparte jest o kilkuletnią pracę w działach IT firm z branży finansowej, telekomunikacyjnej, badawczo-rozwojowej, edukacyjnej i naukowej.

Metodyka wdrożeń

Stosujemy:

  • metodologie: PRINCE2, Agile / SCRUM
  • oprogramowanie: Dotproject, Mantis, SVN

NASZE DOŚWIADCZENIE

W całym okresie działalności, tj. od sierpnia 2007 zrealizowaliśmy już ponad 40 wdrożeń projektów w obszarze e-learningu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wybranymi realizacjami, poprzez odwiedzenie poniższych stron internetowych:

Kluczowe wartości

W nieustannie zmieniającym się świecie wartości główne pozostają niezmienne. Leżą one u podstaw naszej działalności, towarzyszą nam od samego początku i pomagają tworzyć kulturę naszej organizacji.
Nasz zestaw kluczowych wartości stanowi swoisty kodeks postępowania firmy Intersieć, bowiem w wartości w nim zawarte nie tylko wierzymy ale przede wszystkim przestrzegamy ich w naszej codziennej pracy.

Kluczowe wartości firmy INTERSIEĆ to:

  • Klient – jest on dla nas najważniejszą z wszystkich wartości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować warunki współpracy dla każdego z osobna. Mamy świadomość jak różni są nasi Klienci, jak różne są ich oczekiwania, w związku z tym najpierw wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by potem móc przedstawić im optymalną ofertę. Dla nas każdy jest wyjątkowy, a my jesteśmy elastyczni.
  • Profesjonalizm – nasz zespół składa się z ekspertów w swojej dziedzinie, którzy za każdym razem dokładają wszelkich starań aby projekt został zrealizowany na najwyższym poziomie. Zarówno pod względem jakości, jak również terminowości.
  • Innowacyjność – ciągle się rozwijamy,, śledzimy zmiany w naszej branży i doskonalimy swoje kompetencje, aby oferować innowacyjne produkty o najwyższej jakości.
  • Pasja – nasi pracownicy to pasjonaci. Tworząc zespół zależało nam aby praca była dla nich jednocześnie pasją, bowiem aby dobrze zrealizować projekt należy nie tylko wykonać określoną pracę ale również włożyć w to trochę serca.
  • Szacunek i dobre relacje – szanujemy zarówno siebie nawzajem jak również wszystkich, z którymi nawiązujemy współpracę. W takim samym stopniu dbamy o relacje między pracownikami, jak również o te, które wiążą nas z Klientami, czy Partnerami. Wyznajemy zasadę, iż tylko trwałe, solidne i oparte na zaufaniu relacje są kluczem do sukcesu.