Kluczowe wartości

W nieustannie zmieniającym się świecie wartości główne pozostają niezmienne. Leżą one u podstaw naszej działalności, towarzyszą nam od samego początku i pomagają tworzyć kulturę naszej organizacji.

Nasz zestaw kluczowych wartości stanowi swoisty kodeks postępowania firmy Intersieć, bowiem w wartości w nim zawarte nie tylko wierzymy ale przede wszystkim przestrzegamy ich w naszej codziennej pracy.

Kluczowe wartości firmy INTERSIEĆ to:

  • Klient – jest on dla nas najważniejszą z wszystkich wartości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować warunki współpracy dla każdego z osobna. Mamy świadomość jak różni są nasi Klienci, jak różne są ich oczekiwania, w związku z tym najpierw wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by potem móc przedstawić im optymalną ofertę. Dla nas każdy jest wyjątkowy, a my jesteśmy elastyczni.
  • Profesjonalizm – nasz zespół składa się z ekspertów w swojej dziedzinie, którzy za każdym razem dokładają wszelkich starań aby projekt został zrealizowany na najwyższym poziomie. Zarówno pod względem jakości, jak również terminowości.
  • Innowacyjność – ciągle się rozwijamy,, śledzimy zmiany w naszej branży i doskonalimy swoje kompetencje, aby oferować innowacyjne produkty o najwyższej jakości.
  • Pasja – nasi pracownicy to pasjonaci. Tworząc zespół zależało nam aby praca była dla nich jednocześnie pasją, bowiem aby dobrze zrealizować projekt należy nie tylko wykonać określoną pracę ale również włożyć w to trochę serca.
  • Szacunek i dobre relacje – szanujemy zarówno siebie nawzajem jak również wszystkich, z którymi nawiązujemy współpracę. W takim samym stopniu dbamy o relacje między pracownikami, jak również o te, które wiążą nas z Klientami, czy Partnerami. Wyznajemy zasadę, iż tylko trwałe, solidne i oparte na zaufaniu relacje są kluczem do sukcesu.