KARIERA

Kariera

To, co wyróżnia nas na rynku to nasi pracownicy: pasjonaci i profesjonaliści, twórczy i kreatywni, ambitni i zdolni.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie INTERSIEĆ, jesteś kreatywny, lubisz nowe wyzwania i masz do zaoferowania konkretne umiejętności – napisz do nas na adres:
biuro@intersiec.com.pl, w temacie wpisując KARIERA.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Programisty Moodle

Minimalne wymagania:
– bardzo dobra znajomość Moodle i PHP
– dobra znajomość projektowania i obsługi baz danych MySQL
– dobra znajomość (X)HTML / CSS
– podstawowa znajomość JavaScript
– dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– możliwość rozwoju zawodowego
– pracę przy realizacji ciekawych projektów programistycznych
– przyjazną atmosferę pracy
– miejsce pracy: Ruda Śląska lub zdalnie
– forma zatrudnienia: umowa etat/ zlecenie/ FV

CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres: praca@intersiec.com.pl, z dopiskiem w tytule PMO

Specjalisty ds. e-learningu

Zakres obowiązków:

– opracowanie oraz nadzór nad szkoleniami e-learningowymi

– znajomość programów / narzędzi służących do tworzenia szkoleń e-learningowych
– doświadczenia w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń
– kreatywności
– wysoki poziom komunikowności

Oferujemy:
– pracę przy realizacji ciekawych projektów szkoleniowych

CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres: praca@intersiec.com.pl, z dopiskiem w tytule SE

work