e-Learning

e-Learning

    

Moodle

Nasza oferta w zakresie zdalnego nauczania obejmuje kompleksowe wdrożenie oprogramowania Moodle w zakresie hosting, instalacja, integracja, szkolenia.

Moodle może pracować jako autonomiczny system do prowadzenia kursów, szkoleń, testów oraz innych działań dydaktycznych i biznesowych. Jego szerokie możliwości mogą być jeszcze bardziej rozbudowane poprzez integrację zewnętrznych systemów. System Moodle komunikując się z innymi serwisami internetowymi bądź bazami danych stanowi elastyczne narzędzie do e-learningu, dające wielkie możliwości. Na ściśle określone potrzeby Klienta przeprowadzamy modyfikacje systemu i integrujemy go z zewnętrznymi projektami, by całość oferty była na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania i postawione cele.

Jak każdy z systemów zarządzania treścią, wymaga określonego środowiska, w którym może pracować. Oferujemy hosting systemu Moodle na zewnętrznych serwerach, dzięki czemu nasz Klient nie musi samodzielnie poszukiwać innych usługodawców internetowych. Współpracujemy z najlepszymi firmami hostingowymi w kraju, co zapewnia najwyższą jakość usługi – bezpieczeństwo, wysoką przepustowość, szybkość działania.

Zapraszamy również na Moodle – kursy, szkolenia, e-learning, konkursy – portal w całości poświęcony tematyce Moodle.